Podręczna Szkoła Rodzenia – wielki sukces

Kochani,

Dzięki Wam mój ebook cieszy się bardzo dużą popularnością. Już całkiem spora liczba ciężarnych posiada go w swojej elektronicznej biblioteczce a co ciekawe najwięcej kupujących to Panowie. Świadczy to o tym, że już nie tylko kobiety myślą jak świadomie przygotować się do porodu, ale w to ważne wydarzeniu chcą na 100% zaangażować się  przyszli tatusiowie.

Dostaję również maile od studentek położnictwa i młodych lekarzy, którzy stawiają w tej dziedzinie pierwsze kroki i wdzięczni są za opisanie rzeczywistości bez ubarwiania. Przyznam, że jestem mile zaskoczona.

 

         Aby dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców ebooka podpisałam umowę z wydawnictwem e-bookowo.pl Teraz można znaleźć Podręczną Szkołę Rodzenia na stronie http://www.e-bookowo.pl/nowosci/podreczna-szkola-rodzenia.html a już niedługo także w EMPIKU oraz wielu innych księgarniach internetowych polskich i zagranicznych.

Jeśli chodzi o wersję papierową książki bo o to też sporo pytań- niestety jeszcze trzeba uzbroić się w cierpliwość. Nie mniej jednak obiecuję już niedługo niespodzianki dla moich czytelników.

Uradowana i wdzięczna położna, która została mamą

Podziel się swoją opinią na ten temat:

Napisz pierwszy komentarz!